Четвер, 14.12.2017, 10:21 | RSS
Меню

Опитування
Кращий кабінет школи
1. Інформатики
2. Біології
3. Географії
4. Англійської мови
5. Української мови
6. Спортзал
7. Образотворчого мистецтва
8. Зарубіжної літератури
9. Хімії
10. Музики
11. Фізики
12. Автосправи
13. Трудового навчання
Всього відповідей: 55

Робота з обдарованими дітьми


Предметні олімпіади

I етап

II етап

III етап

МАН

 учасників - 6;

призерів - 3:

 Пилипенко А.., 10 - А клас - I місце; Луцька А., 11А  клас - II місце; Манжула Т., 10 - А клас - III місце.

Конкурси

Конкурс імені  Т.Г. Шевченка 

районний етап: 4 учасники, 4 призери.

"Моральний вчинок" - призери ІІ ступеня обласного туру Всеукраїнського проекту.

"Еколог-Онлайн" - призери ІІІ місце, Міжрегіонального проекту.

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму - Жерняк Іван - 9А клас - переможець

"Книгоманія-2014" - Всеукраїнський конкурс:

Районний тур: Гавриленко Б. - 8 Б клас - І місце, Лазаренко І. 6 Б клас - І місце, Маркова В. - 7 А клас -  І місце.

Обласний тур: Гавриленко Б. - 8 Б клас - І місце, Лазаренко І. 6 Б клас - лауреат, Маркова В. - 7 А клас - лауреат.

Обласний конкурс комп’ютерної творчості в номінації "Комп’ютерна презентаціія" Жерняк І. - 9 А клас - ІІІ місце.

Обласні змагання з комп’ютерної графіки в графічному редакторі Paint - Давиденко Б. - 9 А клас - ІІІ місце.

Всеукраїнська дистанційна олімпіада з інформаційних технологій:

І етап - 6 учасників - Дзядзя О. - 8 А клас, Мороз Є. 8 А клас, Луцький Д. - 9 А клас, Жерняк І. - 9 А клас, Павленко В. - 9 А клас, Данич Д. 11  А клас.

ІІ етап - 5 учасників - Дзядзя О. - 8 А клас, Мороз Є. 8 А клас, Луцький Д. - 9 А клас, Жерняк І. - 9 А клас, Павленко В. - 9 А клас.

ІІІ етап - 1 учасник -  Павленко В. - 9 А клас.

"Країна майстерності" (районний тур)

І вікова категорія: Биховець В. - І місце, Коржинська А. -  І місце, Рачко К. -  ІІ місце,

ІІ вікова категорія: Луцька Ю. - І місце, Кулик Є. -  І місце, Бруховецький В. -  І місце,

ІІІ вікова категорія: Козлова К. -  І місце, Давиденко Б. -  І місце, Уланович О. - ІІІ місце.

Конкурс дитячого малюнку  "Війна очима дітей" 

Районний етап: Бруховецький В. -  І місце, Примаченко А. - І місце, Луцка Ю. - І місце, Землянська К. - ІІ місце, Кулик Є. - ІІ місце, Рачко К. -  ІІІ місце. 

Обласний етап: Луцка Ю. - ІІ місце.

Всеукраїнський конкурс малюнку   "Національний банк України" - обласний етап - Кулик Є. - ІІ місце.

 

 

 

Вхід на сайт
Календар новин
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Корисні посилання

Статистика відвідувань

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0