Субота, 21.10.2017, 16:03 | RSS
Меню

Опитування
Оцініть наш сайт
1. Добре
2. Відмінно
3. Непогано
4. Жахливо
Всього відповідей: 33

Робота з обдарованими дітьми


Предметні олімпіади

I етап

II етап

III етап

МАН

 учасників - 6;

призерів - 3:

 Пилипенко А.., 10 - А клас - I місце; Луцька А., 11А  клас - II місце; Манжула Т., 10 - А клас - III місце.

Конкурси

Конкурс імені  Т.Г. Шевченка 

районний етап: 4 учасники, 4 призери.

"Моральний вчинок" - призери ІІ ступеня обласного туру Всеукраїнського проекту.

"Еколог-Онлайн" - призери ІІІ місце, Міжрегіонального проекту.

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму - Жерняк Іван - 9А клас - переможець

"Книгоманія-2014" - Всеукраїнський конкурс:

Районний тур: Гавриленко Б. - 8 Б клас - І місце, Лазаренко І. 6 Б клас - І місце, Маркова В. - 7 А клас -  І місце.

Обласний тур: Гавриленко Б. - 8 Б клас - І місце, Лазаренко І. 6 Б клас - лауреат, Маркова В. - 7 А клас - лауреат.

Обласний конкурс комп’ютерної творчості в номінації "Комп’ютерна презентаціія" Жерняк І. - 9 А клас - ІІІ місце.

Обласні змагання з комп’ютерної графіки в графічному редакторі Paint - Давиденко Б. - 9 А клас - ІІІ місце.

Всеукраїнська дистанційна олімпіада з інформаційних технологій:

І етап - 6 учасників - Дзядзя О. - 8 А клас, Мороз Є. 8 А клас, Луцький Д. - 9 А клас, Жерняк І. - 9 А клас, Павленко В. - 9 А клас, Данич Д. 11  А клас.

ІІ етап - 5 учасників - Дзядзя О. - 8 А клас, Мороз Є. 8 А клас, Луцький Д. - 9 А клас, Жерняк І. - 9 А клас, Павленко В. - 9 А клас.

ІІІ етап - 1 учасник -  Павленко В. - 9 А клас.

"Країна майстерності" (районний тур)

І вікова категорія: Биховець В. - І місце, Коржинська А. -  І місце, Рачко К. -  ІІ місце,

ІІ вікова категорія: Луцька Ю. - І місце, Кулик Є. -  І місце, Бруховецький В. -  І місце,

ІІІ вікова категорія: Козлова К. -  І місце, Давиденко Б. -  І місце, Уланович О. - ІІІ місце.

Конкурс дитячого малюнку  "Війна очима дітей" 

Районний етап: Бруховецький В. -  І місце, Примаченко А. - І місце, Луцка Ю. - І місце, Землянська К. - ІІ місце, Кулик Є. - ІІ місце, Рачко К. -  ІІІ місце. 

Обласний етап: Луцка Ю. - ІІ місце.

Всеукраїнський конкурс малюнку   "Національний банк України" - обласний етап - Кулик Є. - ІІ місце.

 

 

 

Вхід на сайт
Календар новин
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Корисні посилання

Статистика відвідувань

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0